TERVETULOA L'ORÉAL PROFESSIONNEL PROSHOPIIN – VIRALLINEN NETTIKAUPPA HIUSALAN AMMATTILAISILLE.

Teemme parhaamme vastataksemme kysymyksiisi. Kysymykset voivat koskea tuotteita, tarjouksia tai maksamista. Ota halutessasi meihin yhteyttä sähköpostilla, soittamalla tai chattaa vaikka kanssamme!

Anna myös rohkeasti palautetta nettikaupastamme. Voisimmeko tehdä jotain vieläkin paremmin?

Puhelinaika: Arkisin klo 9-16

Puhelinnumero: 075 00 30 000

Sähköpostiosoite: snsfiasiakaspalveluppd@loreal.com (Olethan ystävällinen ja liität sähköpostiviestiin aina asiakasnumerosi)

Nimi Alue Puhelinnumero Sähköposti
Tuija Lakkisto Länsi Uusimaa, Hämeenlinna 0400-484 542 tuija.lakkisto@loreal.com
Anssi Talasoja Kymenlaakso ja EteläKarjala 045-636 6663 anssi.talasoja@loreal.com
Merja Ylinen Länsisuomi, Vaasa 043-824 4908 merja.ylinen@loreal.com
Irina Hankola Keskisuomi, Länsisuomi 050-591 5453 irina.hankola@loreal.com
Mika Ronkainen Oulu, Lappi, Kainuu 045-600 1006 mika.ronkainen@loreal.com
Topi Kosonen Savo, PohjoisKarjala 040-516 0478 topi.kosonen@loreal.com